ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Sul on õigus teada

(2009) Film näitab Kibera slummi elu Keenias ning ka selle positiivseid külgi. Nii näiteks toodavad nad oma ajalehte ja edastavad raadiokanalit. Samuti kasutavad kunsti õpetamaks konfliktide lahendamist rahulikul viisil.

Film näitab Kibera slummi elu Keenias ning ka selle positiivseid külgi. Positiivne lähenemine väikestele, kuid väga tähtsatele, algatustele suures slummis. Kibera slumm on üks Aafrika suurimatest slummidest, kus ei jää tähelepanuta inimeste rohujuure tasandi algatused ning informatsiooni jõud. Filmis kirjeldatakse kuut sotsiaalset algatust, mida veavad eest väikesed kohalikud organisatsioonid, kes kirjeldatud tegevustega püüavad muuta oma elukoha nägu. Tegemist on Kibera slummi kogukonna tagasihoidlike liidritega, kes elavad ning töötavad Kiberas. Neil on vähe ressursse ja vahendeid, kuid neil jagub talenti. Nii näiteks toodavad nad oma ajalehte ja edastavad raadiokanalit. Samuti kasutavad kunsti õpetamaks konfliktide lahendamist rahulikul viisil.

Keenia, Poola

Thomasz Bulhak, Dolphine Emali