Südameasi

(2017) Animatsioon armastusest, armumisest, suhetest.

Animatsioon armastusest, armumisest, suhetest. Lühifilmil puudub dialoog.

Mis juhtub siis kui ei julge öelda, et keegi meeldib Sulle, samas süda tunneb nii tugevalt armastust?

Teemad, millest selle videoga käsitleda: suhted, armastus, omasoo armastus, vähemused, inimõigused, lgbt+

Visuaalne tööleht, mille abil saab pärast video vaatamist arutleda.

Selle filmiga seoses valmis ka pikem käsiraamat, mis on saadaval alloleval lingil.

Beth David&Esteban Bravo

USA