Sotsiaalne eksperiment Leedus

(2015) Sotsiaalne eksperiment Leedus, kus inimesed kandideerisid, et olla näitlejad. Kui nad olid kohale jõudnud, siis neil paluti teha midagi muud.

Sotsiaalne eksperiment Leedus, kus inimesed kandideerisid, et olla näitlejad. Kui nad olid kohale jõudnud, siis neil paluti midagi muud teha ning lõppsituatsioon oli midagi muud.

Teemad, millest rääkida pärast videoklippi:
internetis käitumine, sõnavabadus, vaenukõne, rassism jms.

Video on saadaval Youtube keskkonnas, kuid filmikogust saab tellida eesti keelsete subtiitritega video.

Selle filmiga seoses valmis ka pikem käsiraamat, mis on saadaval alloleval lingil.