Näituste laenutamine on tasuta, kuid transpordi eest hoolitseb ja tasub tellija. Näituste üleandmine ja vastuvõtmine toimub MTÜ Mondo Maailmahariduskeskuses ühiselt kokkulepitud ajal (Telliskivi 60a/5, 10412 Tallinn) või siis vastavalt konkreetsemale kokkuleppele.

Sõpruskoolide näitus “METSik Loodus”

Kategooria:

See näitus tutvustab Mondo sõpruskoolide võrgustikus osalenud Ghana, Keenia ja Birma õpilaste tehtud tööd. Alates 2016. aastast on võrgustiku õpilased uurinud looduskeskkonda enda ümber, oma suhet looduse, loomade ja taimedega, looduslikku tasakaalu ning metsakooslusi ja jaganud tulemusi oma kirjasõpradega teises maailma nurgas ning seda teema „METSik Loodus raames“.

Näitus sõpruskoolide tegevustest koosneb 11 A2 paneelist, sissejuhatavast paneelist ja kümnest fotoloost eripalgelistest ettevõtmistest välisriikide noortega. Iga tahvel sisaldab ruutkoodi täiendavate materjalidega, mis teevad näitusest interaktiivse digiülesannetega õppevahendi, mille saab imelihtsa vaevaga muuta osaks õppetööst.