Sonita

(2015) Rokhsareh Ghame Maghami dokumentaalfilm “Sonita” räägib 18-aastasest kindlameelsest afgaani tüdrukust, kes elab Teheranis ja unistab saada kuulsaks räppariks.

Kategooria: Sildid: , ,

Rokhsareh Ghame Maghami dokumentaalfilm “Sonita” räägib 18-aastasest kindlameelsest afgaani tüdrukust, kes elab Teheranis ja unistab saada kuulsaks räppariks. Kuid perekonnal on temaga teised plaanid. Nad tahavad tüdruku kiiresti mehele panna, et saada raha, mida on hädasti vaja poja pulmade korraldamiseks. Ahastuses Sonita kirjutab oma probleemist räpploo, teeb video ja riputab selle üles. Laulust “Brides for Sale” (“Pruudid müügiks”) saab internetisensatsioon.

Rokhsareh Ghame Magham

Iraan, Saksamaa, Šveits