Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Roheline vale

(2018) Keskkonnasõbralikud elektriautod, säästlikult toodetud toidukaubad, ausad tootmisprotsessid… Mida veel paremat tahta?

Kirjeldus

Vastutustundlikult ostes ei päästa te maailma. Te päästate korporatsioone.

Keskkonnasõbralikud elektriautod, säästlikult toodetud toidukaubad, ausad tootmisprotsessid… Mida veel paremat tahta?

Kui kõik, mida korporatsioonid meile kinnitavad, on tõsi, päästame maailma ainuüksi oma ostuotsustega. See on aga levinud ja ohtlik vale.

Filmi on näidanud ETV2 Keskkonnakuu raames. Filmile on teinud kommentaari ajakirja “Horisont” peatoimetaja Ulvar Käärt.

https://etv2.err.ee/v/haridussaated/dokfilmid/keskkonnakuu/saated/426946a0-65af-42a0-aaf8-c65e584577ab/kommentaar-filmile-roheline-vale

Lisainfo

Aasta

2018

Autor

Werner Boote

Formaat

Internetist vaadatav

Subtiitrid

Pikkus

93

Riik

Austria

Vanusegrupp

13-16, 16+

Sulle võib meeldida ka…

Otsing

Sorteeri

Subtiitrid

Vanusegrupp