Pärast tellimuse esitamist tee ülekanne meie pangakontole. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole: Mondo MTÜ SEB Bank: EE081010220082048012 SWIFT: EEUHEE2X Palun märgi selgituseks “Maailmakooli tellimus” ja tellimuse number. Küsimuste puhul võtke ühendust julia@mondo.org.ee.

Rändemäng

25.00 

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Rändemäng on õppelauamäng noortele ja täiskasvanutele alates 15. eluaastast ning ühtlasi üks osa töötoast. Töötoa eesmärk on selgitada õpilastele sõjapõgenike rände etappe, liikumisviise, peatuskohti, rändega seotud riske ning olukordi ja tekitada empaatilist sidet sõjapõgenikega. Lauamängu mängimisele on oluline elavdada arutelu suuremates ja väiksemates rühmades, selgitada võtmesõnu ning reflekteerida mängu sisu, käigu ja tulemuste üle.

Trükise tellimisel saab asutus seitse lauamängukomplekti, kus iga komplekt sobib mängimiseks kuni viieliikmelise rühmaga, Komplekti kuuluvad A2 formaadis mängulaud, rollikaardid ning situatsioonid, taustinfot ning rändepäevikut sisaldav juhendmaterjal töötoa iseseisvaks läbiviimiseks ja viis nuppu ning täring.

Hetkel on lauamäng laost otsas!