Punam

(2005) Punam on dokumentaalfilm samanimelisest 9-aastasest Nepali tüdrukust.

Punam on dokumentaalfilm samanimelisest 9-aastasest Nepali tüdrukust. Tüdruku raskest elust ning süngetest elutingimustest. Punami ema suri, kui ta oli kõigest viie aastane. Ta jäi oma isa, vastsündinud õega ning kaheaastase vennaga. Lapsed nägid isa harva, sest isa töötas tehases päikesetõusust loojanguni. Isa teenis raha, et lapsed saaksid koolis käia. Nii võtab Punam päevasel ajal perekonnapea rolli enda kanda.

Lucian ja Natasa Muntean

Serbia, Nepal