Pabertiivul

(2008) Teise Maailmasõja ajal otsustas Jaapan rünnata USAd õhupallpommidega. Neid terrorirelvi, mille peamine eesmärk oli tekitada tavalistes ameeriklastes tunnet, et kodus pole turvaline, tegid väikesed Jaapani koolitüdrukud. Nüüdseks eakad prouad reisivad USAsse.

Teise Maailmasõja ajal otsustas Jaapan rünnata USAd õhupallpommidega. Neid terrorirelvi, mille peamine eesmärk oli tekitada tavalistes ameeriklastes tunnet, et kodus pole turvaline, tegid väikesed Jaapani koolitüdrukud. Nüüdseks eakad prouad reisivad USAsse. Film näitab, kuidas sõja umbisikulisus vastandub ja kohtub inimlikkusega.

PS! Film on inglise keelsete subtiitritega

Vaata lisainfot: http://www.onpaperwingsthemovie.com/

Ilana Sol