ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Õed planeedil

(2008)

Filmiklipid esitavad nelja naise kogemusi. Kliimamuutus ei tunne riigipiire ja meie tegevused mõjutavad otseselt paljusid inimesi maailmas. Film näitab, kuidas sageli on just naised need, kes on võimelised probleeme lahendama ja oma kogukonda aitama.

Oxfam

Suurbritannia, Brasiilia, Uganda, Bangladesh