Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. Materjali saamiseks kirjuta filmid@mondo.org.ee.

Maailmarahu ja teised 4. klassi võidud

Film näitab, kuidas John Hunter, andekas Charlottesville kooliõpetaja Virginias USAs, viib oma 4. klassi õpilastega läbi maailmarahu simulatsioonimängu. Kuigi 4. klass võib tunduda väike, elavad lapsed läbi erineviad tundmusi ja rolle, mida me tänapäeva maailma riikide võimusuhetes tajume ja isegi uudiseid vaadates näeme. Maailmamäng kestab kaheksa nädalat, mille jooksul tavalistest koolilastest kasvab grupp teadlike maailmakodanikke. Filmi vaatajal on võimalus seda protsessi jälgida ning lastele kaasa elada.

Vaata fantastilise õpetaja Hunteri Ted Talki Maailmarahu mängust: http://www.youtube.com/watch?v=0_UTgoPUTLQ&feature=related

Lisamaerjal:

MAAILMARAHU ru