Lasnamäe kõplajad (eesti ja vene)

(2019)

Pikkus: 27 min

Anton, Maria, Liina ja Liis rajasid Lasnamäe elamurajooni õitsva kogukonnaaia. Üheskoos kasvatavad paneelmajade elanikud siin omale maitsetaimi, köögivilju ja rohelist mõtteviisi. Kapsas, peet ja kõrvits on see, mis lähendab ning toidab inimesi. Režissöör, operaator ja produtsent Meelis Muhu. Tootja In-Ruum OÜ.

Film on eesti keeles venekeelsete subtiitritega.

Tunnikava dokumentaalfilmile „Lasnamäe kõplajad” (III kooliaste)

Meelis Muhu

Eesti