ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Kolm kurba tiigrit

(2010) Kolm Kurba Tiigrit on kolme tubli Bangladeshi oskustöölise lugu.

Kolm Kurba Tiigrit on kolme tubli Bangladeshi oskustöölise lugu. Aasia tõmbekeskus on kinnisvara ja naftadollarite jõul kosuv Dubai. Leida seal töö on paljude vaeste Aasia riikide elanike suur lootus. See on võimalus pääseda vaesusest, aidata oma vanemaid, harida lapsi. Kuid selle lootuse varjuküljeks on kannatus. Asudes tööle võõras riigis ollakse tööandjate meelevalda. Lubatud tingimused ja palk erineb tegelikkusest. Vabadust lahkuda ja protesteerida piiravad vahendajale makstud summad ka selleks võetud suured laenud. Film on küll bangladeshilastest, kuid sarnaseid lugusid ja olukordi võib leida üle kogu maailma. Ka eestlastest majandusmigrantide hulgast.

Treiler on vaadatav siit:

David Munoz

Bangladesh, Hispaania, Dubai