Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Itaalia arst

(2006)

Itaalia päritolu arst Alberto Cairo on seadnud endale omanäolise eesmärgi: päästa iga Afganistani miiniohvri inimväärikus. Dr Cairo on viimased 15 aastat elanud üksi Afganistani pealinnas Kabulis ja töötanud Kabuli Punase Risti ortopeediakeskuse eesotsas. Oma entusiasmi, huumori ja empaatiaga on ta aidanud enam kui 50 000 miiniohvril taas kõndima hakata.

Filmi saab inglisekeelsena vaadata ka internetist:

Esben Hansen

Taani