ET EN

Cowspiracy

(2014) Tule kaasa šokeerivale, ent humoorikale edasipüüdliku keskkonnaaktivisti teekonnale, kus ta otsib õiget teed jätkusuutlikkuse poole ja tõelist lahendust tänapäeva kõige pakilisemale keskkonnaprobleemile.

Maailma suurimad keskkonnaorganisatsioonid eiravad kõige olulisemat hävitavat jõudu, millega Maa tänapäeval silmitsi seisab. Tule kaasa šokeerivale, ent humoorikale edasipüüdliku keskkonnaaktivisti

Lisainfot, kuidas korraldada filmi järgset arutelu leiad SIIT.

Kip Andersen, Keegan Kuhn

USA