Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Coopamare cooperative

(2015)

Film prügisorteerijate ühistust Brasiilias, mis on oma liikmed aidanud tänavaelust välja tegema väärikat tööd ja panustama puhtamasse maailma.

Uudisnupp ja viide solidaarmajanduse materjalile: https://maailmakool.ee/tunnikavad-susy-luhifilmidele/

Film on vaadatav Youtube keskkonnast, kust saab määrata eesti keelsed subtiitrid.

Brasiilia

Otsing