ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Rattad või autod

(2015) Dokumentaalfilm “Bikes vs Cars” räägib loo Sao Paolo ja Los Angelese rattaaktivistidest, kes võitlevad rattateede ehitamise eest.

2015. aasta F. Gertteni dokumentaalfilm “Bikes vs Cars” räägib loo Sao Paolo ja Los Angelese rattaaktivistidest, kes võitlevad rattateede ehitamise eest. Võrdluseks näidatakse Kopenhaageni linnamudelit, kus ratturid moodustavad 40% igapäevastest liiklejatest. Film uurib rattaaktivistide heitlusi autokesksetes ühiskondades ja revolutsioonilisi muutusi, mis võivad aset leida juhul, kui linnad liiguksid järjest rohkem eemale autokesksetest mudelitest.

F. Gertten

Rootsi