Anna rohelist

(2007)

Filmis on luubi all Ameerika jõukad aedlinnakud. Rohelised murulapid maja ees on ameeriklase ideaalkodu lahutamatuks osaks. Samas joovad hiiglaslikus koguses järjest vähenevat magevett, hirmsad putukamürgid on kahjulikud ka inimestele endile ning uued murutraktorid seisavad enamasti jõude. Samal ajal kui naabrivalvajad käivad armutult sentimeetriga ümberkaudsete muru ja ökoloogid kuivanud jõesängi mõõtmas, arutleb film hea huumoriga selle üle, mis on vahet kastmisel ja vee maha valamisel. Mis teie arvate?

Film on eestikeelsete subtiitritega.

Inglisekeelne film internetis:

Lisamaterjal: