Aasta ilma vanemateta

(2015)

Tareq oli 11-aastane, kui põgenes oma onu ja nõoga sõjast räsitud Süüriast. Ta alustas oma kurnavat reisi Türgist ja läbis 10 päeva pikkuse tormilise merereisi, et saabuda paadiga Itaaliasse ja sealt lõpuks autoga Hollandisse. Tareq on olnud uuel maal peaaegu aasta ja kuigi ta uued klassikaaslased on toetavad, siis igatseb Tareq oma vanemaid. Ta saadab neile regulaarselt videotervitusi oma uuest kodust ja loodab, et Hollandi valitus rahuldab peagi tema asüülitaotluse, et Tareqi pere saaks taasühineda. Tema klassikaaslased ei suuda ette kujutada, kuidas poiss nii kaua oma vanematest eemal saab elada.

Lisamaterjal:

Aasta ilma vanemateta_Tunnikava