24.-31.10 ÜRO tähtpäev

Ülemaailmne meedia- ja infopädevuse nädal

Alates 2022. aastast tähistatakse ülemaailmset meedia- ja infopädevuse nädalat, viidates vajadusele luua selget, kättesaadavat, mitmekeelset teaduspõhist informatsiooni. Parandades inimeste oskust otsida, tarbida ning edastada infot digitaalses valdkonnas, on võimalik vähendada riikidevahelist digitaalset lõhet ning andmete ebavõrdsust. Igal inimesel peab olema pädevust, et mõista, tarbida ning saada kasu erinevatest teabe- ja suhtlusvõimalustest.

Mida saab teha:

VAATA KALENDRIT

Kuidas rääkida õpilastega õiglasest kaubandusest? Siin on 6 soovitust selleks oktoobriks

24.09.25

Tuhanded õpilased koolides üle Eesti tähistavad igal oktoobril õiglase kaubanduse kuud, mis tänavu võtab fookusesse meie riided ja nende tootmise. Mondo Maailmakooli materjalidest saab iga õpetaja ja noorsootöötaja nippe, kuidas laste ja noortega õiglasest tarbimisest rääkida.  📍 Anna oma huvist õiglase kaubanduse kuud tähistada meile teada läbi selle vormi ja saadame septembri–oktoobri jooksul vajalikku infot,
LOE EDASI
VAATA KÕIKI
Maailmakool
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.