Metsateemaline ühisprojekt

Arhiveeritud — Kategooriad:

MTÜ Mondo koordineerib õppeaastal 2016-2017 rahvusvahelist loodusteemalist  ühistegevust, milles koolid Eestis, Ghanas, Keenias, Ugandas, Jeemenis ja Myanmaris teevad väikeseid uurimisprojekte metsa ja metsiku looduse teemal (looduskeskkonnad, looduse saadused ja nende kasutamine, loomispärand) ning jagavad oma tööst tehtud esitlusi teksti, pildi või videoformaadis ühisblogis. Tegevus sobib erinevatele klassiastmetele ning kuna esitlused tehakse inglise keeles sobib tegevus erinevatesse õppeainetesse (inimeseõpetus, loodusõpetus, geograafia, inglise keel, kunst jne).

Sõpruskoolide toidublogi leiab aadressilt: foodforthoughtmondo.wordpress.com

Kui teie kool või klass soovib ühistegevusest osa võtta, siis võtke meiega ühendust aadressil maailmaharidus@mondo.org.ee.

Tegevusi toetab Eesti Välisministeerium arengukoostööks ette nähtud vahenditest.

Tagasi