Vaata ja muuda koolitus 2013

Arhiveeritud — Kategooriad:

MTÜ Mondo korraldas 14.-17. august 2013 Võsul sotsiaalkampaaniate teemalise koolituse “Vaata ja Muuda”

Koolitusel osales 19 noort üle Eesti, sh oli nii kogenumaid filmiklubilisi, kui ka uusi ja aktiivseid noori. Etteruttavalt võib öelda, et nüüd soovivad nad ise oma filmiklubi luua!

Kokkuvõte koolitusest leiad siit!

Osalejad said teadmisi sotsiaalsest aktivismist, loomingulisest lähenemisest probleemidele (Ramon Martinez) ning sotsiaalkampaaniatest (Nikolai Kunitsõn). Samuti anti ülevaade mitmest aktuaalsest kampaaniast ja teemast – naiste õigused (Maari Põim), ökotsiid (Kadri Kalle) ja Make Chocolate Fair kampaaniast (Siisi Saetalu). Samuti said noored ise proovida ka õiglase šokolaadi kampaaniat ellu viia.

Muidugi ei puudunud koolituselt ka filmide vaatamine – Yes-Menid parandasid maailma kuid ka šokolaad läks kibedaks…

Eesti – sea end valmis, varsti hakkavad toimuma juba uued kampaaniad!

Kohtumiseni järgmisel aastal!

Koolitus toimub projekti „Rohujuure kampaaniad põhiõiguste kaitseks“ raames.

Projekti rahastab EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.

Lisainfo:

Nikolai Kunitsõn