Tuvid

(2012) Kahe inimese püüd anonüümses Lasnamäe kivilinnas leida eneseteostust, oma elule väärtus ja tähendus, oma koht ühiskonnas, mis on hall ja tihti tõrjuv.

Kategooriad: , Sildid: , , ,

Kahe inimese püüd anonüümses Lasnamäe kivilinnas leida eneseteostust, oma elule väärtus ja tähendus, oma koht ühiskonnas, mis on hall ja tihti tõrjuv. Film on filosoofiline, andes rohkelt mõtlemisainest. See käsitleb kaasaegse Eesti sotsiaal-majanduslikku reaalsust ning oma poeetilise vormi tõttu sobib vaatamiseks keskkooliõpilastele.

Lisainformatsioon filmi kohta:

Kadriann Kibus ja Riho Västrik