Nataša ei ole müügiks

(2007) Peategelane Nataša on ema poolt hüljatud ja elab koos oma haigete vanavanemate ja nelja noorema õe-vennaga. 16-aastasena vastutab ta kogu perekonna eest ning pingutab kõvasti, et erinevate tööotsadega natukenegi raha teenida.

Peategelane Nataša on ema poolt hüljatud ja elab koos oma haigete vanavanemate ja nelja noorema õe-vennaga. 16-aastasena vastutab ta kogu perekonna eest ning pingutab kõvasti, et erinevate tööotsadega natukenegi raha teenida. Tema raskes olukorras kõlab tööpakkumine välismaal ahvatlevalt. Tegemist on draama/dokumentaalfilmiga inimkaubandusest, mille ohvrid satuvad kerjama Poolas, prostituutideks Venemaal või väärkoheldud töölisteks. Selline kaasaja orjus on väga keeruline ka Moldovas, kus film on kohaliku võttegrupi ja inimkaubanduse vastu võitlevate organisatsioonide kaasabil toodetud.

PS. Filmil on ainult inglise keelsed subtiitrid

Taani Välisministeerium

Taani