Заказ фильмов в образовательных целях является бесплатным. Ссылки на фильмы прекращают работать через 30 дней. До показа фильма советуем просмотреть фильм, поскольку качество фильмов варьируется в зависимости от устройства. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Amanda ja kõige tähtsam sõna

(2020) Multifilm “Amanda ja kõige tähtsam sõna” eelkooliealistele lastele.

Описание

Animatsioonis seikleb väike tüdruk Amanda, kes tahab väga saada maailmameistriks. Talle on abiks elevant Modo, kes aitab tal otsida spordis ja elus kõige tähtsamat sõna. Koos väikeste vaatajatega rändavad nad eri maailma paikadesse ja tutvuvad maailmameistritega. Laias maailmas seigeldes ja erinevate inimestega kohtudes saab Amanda teada, mis neid kõiki ühendab.

5-minutine animatsioon on sissejuhatav osa alushariduse õpetaja juhendmaterjalist “Amanda ja maailm”, mille hulka kuuluvad veel põnevad lastejutud ja illustratsioonid, ülesanded õpilastele ning metoodiline juhend õpetajatele.

Õppematerjali valmimist rahastati Eesti Välisministeeriumi arengu- ja humanitaarabi vahenditest projekti „Eesti lasteaedade kaasamine maailmaharidusse ja Mondo maailmahariduskeskuse kommunikatsiooni tõhustamine” raames.

Animatsioon on kaasrahastatud Euroopa Komisjoni projektist Bridge 47. Sisu eest vastutab MTÜ Mondo ja see ei pruugi kajastada Euroopa Liidu ametlikke seisukohti.

Детали