E-külalistund. Madis Vasser "Kliima muutub, aga meie?"

Maailma teadlased on veendunud, et igal juhul ootavad meid kõiki ees olulised kliimamuutused. Kas inimkond tegeleb leevendamise ja kohanemisega, või mitte? Oletame, et tegeleb – aga millise maailma poole me tahame siis liikuda? Valikud on üksteisest radikaalselt erinevad.

Madis vasser annab oma loengus ülevaate kahest erinevast strateegiast kliimamuutustega kohanemisel ning kutsub noori üles kujutlema, milline võiks olla nende kodukoha tulevik.

E-külalistunni juurde on koostatud tunnikava ja õpilase tööleht.

Tunnikava ja tööleht

Kliimamuutuste teemaline külalistundide sari valmis Tagasi Kooli ja MTÜ Mondo koostöös projektist 1Planet4All. Projekti kaasrahastavad Euroopa Komisjon ja Eesti Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest. Sisu eest vastutab MTÜ Mondo ja see ei pruugi kajastada Euroopa Liidu ametlikke seisukohti.