Изменения климата – факты

Год: 2019 Продолжительность: 68 min
Языки: inglise Субтитры: eesti, vene
Страна: UK Автор: Serena Davies

В этом документальном фильме Би-би-си известный ведущий программ о природе сэр Дэвид Аттенборо рассматривает научные данные об изменении климата и возможные пути решения этой угрозы.

Tuntud loodussaadete juht Sir David Attenborough uurib BBC dokumentaalfilmis kliimamuutuse teaduslikke fakte ja otsib selle ohu vastu võimalikke lahendusi. Intervjuud juhtivate teadlastega avavad viimase aja äärmusliku ilma, katastroofiliste tormide ja põlengute põhjused ning kliimamuutuse mõju nii inimkonna kui ka loodusmaailma tulevikule. Film annab põhjaliku ülevaate kliimamuutuste põhilistest valdkondadest ning vajalikest poliitilistest, majanduslikest, sotsiaalsetest ja kultuurilistest muudatustest, mida peame tegema, et kliimamuutuste kõige hullemad tagajärjed ära hoida.

Selle filmi vaatamiseks on vajalik Widevine DRM-toega, uuendatud veebilehitseja, näiteks Firefox, Edge või Chrome (Windows/Mac). Film on nähtav Eestis.

1P4A logod

Filmi näitamise õigused on omandatud projekti „1Planet4All” raames, mida kaasrahastab Euroopa Komisjon ja Eesti Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

Назад