Talgupäev Tamsalu Gümnaasiumis

1. juunil võttis Tamsalu Gümnaasiumi 10. klass ja neli 11. klassi õpilast õpetaja Anne Kraubneri eestvedamisel osa HeaTeoTööpäevast. Päeva eesmärgiks oli teenida raha ja sellega toetada Keenias asuva sõpruskooli Munganga õpilast tema hariduskulude katmisel.

Hommikul kell 8.30 koguneti koolimaja juurde ning moodustati 2 gruppi. Esimene grupp läks koos huvijuhi Mai Kroonmäega EPT metsa discgolfi rada korrastama. Üheskoos käidi läbi kogu rada ning kanti hoolt selle eest, et seal ei oleks suuri oksi või muud mittevajalikku. Teine grupp läks koos õpetaja Anne Kraubneriga Tamsalu linnas asuvaid pinke ja lillepotte üle värvima. Pingid said halli värvikatte ja lillepotid pintseldati üle õliga.

Noored korrastamas discgolfi rada
Üle värviti ka lillepotid

Tööpäeva lõpus ühendasid mõlemad grupid jõud, et käia läbi veel viimane lõik discgolfi rajast ning seejärel suunduti Tamsalu Spordihoonesse. Seal aitasid poisid lahti ühendada ja välja viia mullivanni. Spordihoone premeeris töölisi suure šokolaadiga ning sellega loeti pikk tööpäev lõppenuks

HeaTeoTööpäev möödus hoolimata muutlikest ilmaoludest väga töökalt ja lõbusalt. Koos teeniti kokku 220 eurot, mille Tamsalu Vallavalitsus annetas Tarkusefondile. 10. klass on neile antud võimaluse eest väga tänulik ja loodab ka järgmisel aastal HeaTeoTööpäevast osa võtta.

Назад