Veebikursus „Rahuharidus kriiside keskel“

Rahuhariduse veebikursus on mõeldud noorsootöötajatele ja kõigile teistele, kes töötavad noortega.

• Kursus on tasuta. Sisenemiseks vajuta nupule „alusta“.
  • Kursus hõlmab valdkondi nagu isiklik rahu, rahuharidus kogukonnas, turvalisus, diskrimineerimise vastu võitlemine ning lootuse säilitamine kriiside ajal.

Veebikursuse struktuuri, tekstide ja harjutuste autorid on Soome Rahuhariduse Instituudi (Rauhankasvatusinstituutti) ekspertkoolitajad Elina Lauttamäki ja Saara Ruuska. Mõlemad on töötanud rahuhariduse praktikutena üle 20 aasta nii rahuhariduse koolituskavasid arendades kui ka haridustöötajaid koolitades.

Veebikursus on osa projektist „Rahuharidus kriiside keskel“, mida rahastab Euroopa Liidu programm Erasmus+. Kursuses avaldatud seisukohad ja arvamused on ainult autori(te) omad ega pruugi kajastada Euroopa Liidu või Euroopa Hariduse ja Kultuuri Rakendusameti (EACEA) seisukohti ja arvamusi. Euroopa Liit ega EACEA nende eest ei vastuta.