Räägime rahumeelselt

Tere tulemast veebikursusele, mis hõlmab inimõiguste, lahenduskeskse lähenemise (SF) ja vägivallatu suhtluse (NVC) teemasid.

See kursus on sulle, kui oled noorsootöötaja, kogukonnaaktivist, koolitaja, õpetaja, haridustöötaja või juht mõnes muus valdkonnas.

Lahenduskeskse lähenemise ja vägivallatu suhtlus võivad ehk alguses tunduda väga erinevad teemad, et läbida ühe kursuse raames, kuid tegelikult täiendavad nad üksteist väga hästi. Lisaks sobivad mõlemad teemad kokku inimõiguste haridusega. Keerulistel teemadel vestlused nõuvad häid suhtlemisstrateegiaid.

Põhjus, miks valisime veebikursuseks just need kaks meetodit on lihtne. Selleks, et õpiksime oskuslikult jõustama inimesi läbi õige kuulamise. Keskendudes kaavestleja vajadustele on meie vestlustel jõudu andev mõju.

Veendu selles ise ja alusta kursust!

See veebikursus loodi Erasmus+ programmi strateegilise partnerlusprojekti tulemusena. Projekti töötasid välja kolm organisatsiooni: MTÜ Mondo (Eesti), Ribaloni Instituut (Sloveenia) ja KobieTY (Poola).

Co-funded by the Erasmus+ Programme of the European Union. The content of the e-course reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.