15.11.20

16.-20. november on rahvusvaheline maailmahariduse nädal

Koolides, lasteaedades ja noortekeskustes toimuvad sündmused koonduvad Facebookis teemaviite #maailmanädal alla.

Rahvusvaheline maailmanädal sai alguse 1999. aastal ning selle nädala raames käsitlevad koolid ja noortekeskused eriti suure tähelepanuga just maailmahariduse teemasid. Maailmanädalal osalevad nii lasteaialapsed kui vanemad õpilased ja võimalikke tegevusi, on mitmeid. Näiteks on korraldatud meemikonkursse, kuulatud rände taustaga külalisõpetajaid, küpsetatud eri kultuuride toite või arutletud kliimamuutuste teemadel. Varasematel aastatel toimunud üritusi saad vaadata siit

Jälgi ka Maailmakooli Facebooki lehte, kus jagame sel nädalal eriti suure hooga maailmanädala osalejate tegemisi.

Kui teie koolis, lasteaias või noortekeskuses toimub või on juba toimunud maailmahariduslikke üritusi, siis jagage seda ka teistega.

• Kogume head näited Facebookis kokku! Oma üritusest postitades palume kasutada teemaviiteid #maailmanädal #GlobalEducationWeek (juba tehtud postitustele saab teemaviiteid ka tagantjärgi lisada, teemaviiteid saab kasutada ka pärast rahvusvahelise nädala lõppu).
  • Kui kajastate oma maailmanädala üritusi kooli veebilehel, blogis, Youtube’is või mujal, siis palun saatke kajastuste lingid kelli@mondo.org.ee.

Põnevat maailmahariduse nädalat!