10.03.21

Võimalus osaleda rahvusvahelisel koolitusel (kiire)

Tulemas on väga põnev koolitus!

Nimelt on vabanenud kaks kohta Erasmus+ projekti Turvaline kool kõigile – õpetajad ümber kujundamas ühiskonda raames toimuvale koolitusele, mis käsitleb selliseid mõisteid nagu vihakõne ja diskrimineerimine koolikeskkonnas ning aitab õpetajatel leida sekkumiseks vajalikke teadmisi, sõnavara ning meetodeid.

Koolitus toimub inglise keeles veebi vahendusel ning viis kohtumist toimuvad järgmistel päevadel:

• 29. märts kell 13.00-15.00
  • 7.-9. aprillil kell 13.00-16.00
  • 20. aprill kell 13.00-16.00

Koolitusel osalevad koolitöötajad (oodatud on nii lasteaia, alg-, põhi, kesk- ja kutsekoolides töötavad õpetajad ja tugispetsialistid) Eestist, Soomest ja Sloveeniast. Väga hea on, kui samast koolist osaleb koolitusel kaks inimest, kes saavad hiljem koos teadmisi ellu viia.

Koolitusele saab kandideerida hiljemalt 15. märtsiks, täites ankeedi LINGIL. Küsimusele “Is one of the partners of the Safer project endorsing your participation to the course?” saate vastata “jah” ning valida toetavaks partneriks Mondo.

Loe rohkem koolituse kavast SIIN ja treenerite taustainfost SIIN