ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Veri mobiilis

(2010) Me armastame oma mobiiltelefone ja nende erinevate mudelite valik pole kunagi suurem olnud, kuid nende tootmisel on ka sünge, verine külg.

Me armastame oma mobiiltelefone ja nende erinevate mudelite valik pole kunagi suurem olnud, kuid nende tootmisel on ka sünge, verine külg. Suurem osa mineraale, mida nende tootmiseks kasutatakse, on pärit Kongo DV kaevandustest ja nende ostmisega rahastab läänemaailm relvavõitlust, mida peetakse kõige verisemaks konfliktiks pärast Teist maailmasõda. Ning näib, et kodusõda kestab seni, kuni relvarühmitused suudavad mineraalide müügist saadud tuludega võitlust jätkata ehk kuni me tahame helistada ja keegi ei soovi vastutada.

Frank Piasecki Poulsen

Taani, Saksamaa