Vaba Tahe – Palestiina tants

(2013)

Karl Saksal, kes läheb Palestiinasse kaasaegset tantsu õpetama, on kindel plaan jääda poliitikaküsimustes neutraalseks ja keskenduda vaid oma kunstile ning tööle. Kas ühiskonnas, kus kogu tants käib ümber ühe küsimuse, on see võimalik?

Vaba tahe on tempokas dokumentaalseriaal, mis jälgib eestlastest vabatahtlike tegemisi Eestis ja laias ilmas. Läbi 9 vabatahtliku, 9 paiga ja teema saab seriaali vahendusel sissevaate vabatahtliku töösse, põnevatesse kultuuridesse, keerulistesse väljakutsetesse ja erinevatesse lahendustesse, mida vabatahtlikud ja organisatsioonid oma tööga loovad. (https://etv2.err.ee/l/kultuur/vaba-tahe)

Madli Lääne-Metsalu

Eesti