Pärast tellimuse esitamist tee ülekanne meie pangakontole. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole: Mondo MTÜ SEB Bank: EE081010220082048012 SWIFT: EEUHEE2X Palun märgi selgituseks “Maailmakooli tellimus” ja tellimuse number. Küsimuste puhul võtke ühendust julia@mondo.org.ee.

Teemapäevade plakatid

TASUTA materjal

Kategooria:

Kirjeldus

Tutvu ÜRO teemapäevade kalendriga, kus leiad erinevaid rahvusvahelisi tähtpäevi ning ideid nende tähistamiseks koolides või noortekeskustes. Oleme koostanud ka osade teemapäevade kohta plakatid (ülemaailmne rahupäev ja toidupäev, rahvusvaheline kirjaoskuse päev, sallivuspäev, inimõiguste päev, vabatahtlike päev, vee päev, Maa päev, maailma infoühiskonna päev ja usundite vahelise harmoonia nädal).

Komplektis on viis kahepoolset plakatit suuruses A2. Tegemist on TASUTA materjaliga, korraga saab tellida kuni 3 komplekti. Samuti saab plakateid alla laadida siit.

Teemapäevade plakatite väljatöötamist ja trükki toetas MTÜ Mondo maailmahariduse projekti raames Eesti Välisministeerium arengukoostööks ette nähtud vahenditest.