Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Tashi Delek

(2015)

Tashi on 17-aastane Tiibeti poiss. Ta mängib jalgpalli, kuulab popmuusikat, ent on samas ka Tiibeti Sakya budistliku koolkonna munk. Tashit ootab ees elu tähtsaim otsus: kas pühendada oma elu mungana budismi või lahkuda kloostrist tavaellu? Näeme Tashi silmade kaudu Tiibeti kultuuri olevikku, minevikku ja tulevikku. Millise otsuse Tashi langetab?

Peeter Rebane

Eesti