Sitke/Tough

(2016)

Mingitest asjadest saab aru vaid inimese küpsemisel. Video vaatleb erinevaid ja uusi vaatenurki kultuurilistest erinevustest, eriti, mis ilmnesid lapsepõlves kui esimest korda vestlevad hiina päritolu ema ja tema nüüd täiskasvanud tütar, kes on sündinud Suurbritannias.

Videoklipp on inglise keelsete subtiitritega, kui on soovi eesti keelsete subtiitritega vaadata, siis saate seda kui tellite filmikogust.

Visuaalne tööleht, mis aitab arutleda pärast filmi.

Selle filmiga seoses valmis ka pikem käsiraamat, mis on saadaval alloleval lingil.

Jennifer Zheng

UK/Hiina