Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. Materjali saamiseks kirjuta filmid@mondo.org.ee. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Sitke/Tough

Kirjeldus

Mingitest asjadest saab aru vaid inimese küpsemisel. Video vaatleb erinevaid ja uusi vaatenurki kultuurilistest erinevustest, eriti, mis ilmnesid lapsepõlves kui esimest korda vestlevad hiina päritolu ema ja tema nüüd täiskasvanud tütar, kes on sündinud Suurbritannias. 

Videoklipp on inglise keelsete subtiitritega, kui on soovi eesti keelsete subtiitritega vaadata, siis saate seda kui tellite filmikogust. 

Visuaalne tööleht, mis aitab arutleda pärast filmi. 

Selle filmiga seoses valmis ka pikem käsiraamat, mis on saadaval alloleval lingil. 

Lisainfo

Aasta

Autor

Formaat

Subtiitrid

Pikkus

Riik

Vanusegrupp

,

Seotud tooted

Sorteeri

Pikkus

Subtiitrid

Vanusegrupp