ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Sea äri

(2009)

Antud film uurib seafarmide levikut ning nende mõju sealiha kvalteedile. Seafarmides on tihtipeale loomade tingimused väga kesised. Nii piinatakse loomi, reostatakse keskkonda ning ohustatakse inimeste tervist. Inimese tervisele on halbades tingimustes kasvatatud liha ohtlik. Samuti on kitsastes farmitingimustes kasvatatud odav sealiha ohuks näiteks kohalikele Suurbritannia mahefarmerite ärile, sest viimased ei suuda odava sealiha hinnaga konkureerida.

PS! film on inglise keelne

Vaata lisainfot: http://www.pigbusiness.co.uk/

Tracy-Louise Ward