Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. Materjali saamiseks kirjuta filmid@mondo.org.ee.

Pumwani tudengid II

Thomas ja Stella on klassikaaslased and lõpetavad praegu keskkooli. Nagu noortel igal pool maailmas, on nende elu täis eksameid, sõpru, armastuslugusid ja tulevikuplaane. Aga nad elavad Pumwanis, Nairobi agulis. Esimene osa jälgib Stella ja Thomasi eksamiperioodil ja pärast seda. Järgmises osas ootavad realiseerimist suured plaanid. Filmid rääkivad kasvamisest ja vastutuse võtmisest, aga ka vaesusest. Stella ja Thomas ei ela näljas, aga vaatamata sellele kui kõvasti nad püüavad, võimalused paremaks eluks on väikesed. Nende elu jälgimine annab mõista, miks nii mitmed noored aafriklased riskivad oma eluga, et jõuda paremate võimalustega riikidesse. Filmid on saadud Maailmakooli meediateeki Taani Saatkonna toel.

Vaata filmi treilerit: