Päästame Aafrika! – apsudega

(2013)

Kategooria:

Päästame Aafrika! on järjekorda Radi Aid auhinnaga pärjatud reklaamklipp. Pidevalt üritatakse Aafrikat päästa ja aidata, kuid võib-olla see, mida me näeme meediast ei ole ikkagi tegelik?

Video on vaadatav Youtube keskkonnast, kuid kui tellida filmikogust, siis saab vaadata koos eesti keelsete subtiitritega.

Visuaalne tööleht, mille abil arutleda pärast video vaatamist

Selle filmiga seoses valmis ka pikem käsiraamat, mis on saadaval alloleval lingil.

Radi Aid

USA