Mina, inimesena

(2017) Inspireeriv lugu töötust Kreeka mehest, kes hakkab majanduskriisile vastu omal moel: ta loob supiköögi, mis toob kokku nii kodutud, pagulased, kui ka need, kelle huvi on eelpool nimetatuid aidata.

Kategooria:

Inspireeriv lugu töötust Kreeka mehest, kes hakkab majanduskriisile vastu omal moel: ta loob supiköögi, mis toob kokku nii kodutud, pagulased, kui ka need, kelle huvi on eelpool nimetatuid aidata. Film näitab lähedalt Kreeka majanduskriisi, selle tagajärgi ja ka neid vapraid, kes nende tagajärgedega midagi ette võtavad.

Lukas Agelastos, Spiridoula Gouskou

Greece