ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Mida Sa päriselt tahad?

(2016)

Kestliku arengu eesmärkide kampaania raames valmis muusikavideo, mis on saanud inspiratsiooni vanema põlvkonna klassikast ehk siis Spice Girls’i lugu Wannabe on ümber tehtud soolise võrdõiguslikkuse temaatikaga.

Ingliskeelne versioon on leitav Youtubes, kuid eesti keelsete subtiitritega saab tellida Maailmakooli filmikogust.

Antud videot on võimalik kasutada juhul kui soovitakse rääkida naiste õigustest, soolisest võrdõiguslikkusest või isegi ka sellest, mis on lapsabielud.

Visuaalne tööleht, mida saab kasutada aruteluks pärast klipi vaatamist.

Seoses selle filmiga valmis pikem käsiraamat, mida saab vaadata allolevast failist.

ingliskeelne:

Final Cut; Global Goals