Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Kuula

(2014) Tegelasteks on naine, kes kannab burkat, poeg, tõlk ja kaks politseinikku. Naine koos oma pojaga läks abi otsime, kuid kaasasolev tõlk ei tõlgi kõike päris nii nagu naine kirjeldab.

Kirjeldus

Tegevus toimub Kopenhaageni politseijaoskonnas. Tegelasteks on naine, kes kannab burkat, poeg, tõlk ja kaks politseinikku. Naine koos oma pojaga läks abi otsime, kuid kaasasolev tõlk ei tõlgi kõike päris nii nagu naine kirjeldab. 

Film on ingliskeelsete subtiitritega, eesti keelsed subtiitrid saab kui Vimeo videomängijas vajutada nuppu CC.

Lisainfo

Aasta

2014

Autor

Rungano Nyoni, Hamy Ramezan

Formaat

Internetist vaadatav

Subtiitrid

Pikkus

13

Riik

Prantsusmaa

Vanusegrupp

16+

Otsing

Sorteeri

Subtiitrid

Vanusegrupp