Kuula

(2014) Tegelasteks on naine, kes kannab burkat, poeg, tõlk ja kaks politseinikku. Naine koos oma pojaga läks abi otsime, kuid kaasasolev tõlk ei tõlgi kõike päris nii nagu naine kirjeldab.

Tegevus toimub Kopenhaageni politseijaoskonnas. Tegelasteks on naine, kes kannab burkat, poeg, tõlk ja kaks politseinikku. Naine koos oma pojaga läks abi otsime, kuid kaasasolev tõlk ei tõlgi kõike päris nii nagu naine kirjeldab.

Film on ingliskeelsete subtiitritega, eesti keelsed subtiitrid saab kui Vimeo videomängijas vajutada nuppu CC.

Rungano Nyoni, Hamy Ramezan

Prantsusmaa