Kui kuu ei paista

(2006)

Viimaste aastate jooksul on mitmes Euroopa riigis järsult kasvanud Nigeeriast pärit prostituutide arv. Suur osa nendest naistest on inimkaubanduse ohvrid. Selles filmis räägivad Nigeeriast Taani toodud Joy ja Anna oma sünged lood. Nad kõnelevad inimkaubanduse ohvrite kogemustest olukorras, kus neid sunnitakse tegelema prostitutsiooniga, ähvardatakse kriminaalsete võrgustike poolt ning sotsiaalametnikud kohtlevad neid seaduserikkujate, mitte ohvritena.

Anja Dalhoff

Taani