ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Kliimamuutus – faktid

(2019) Sir David Attenborough uurib kliimamuutuse teaduslikke fakte ja otsib selle ohu vastu võimalikke lahendusi.

Tuntud loodussaadete juht Sir David Attenborough uurib BBC dokumentaalfilmis kliimamuutuse teaduslikke fakte ja otsib selle ohu vastu võimalikke lahendusi. Intervjuud juhtivate teadlastega avavad viimase aja äärmusliku ilma, katastroofiliste tormide ja põlengute põhjused ning kliimamuutuse mõju nii inimkonna kui ka loodusmaailma tulevikule. Film annab põhjaliku ülevaate kliimamuutuste põhilistest valdkondadest ning vajalikest poliitilistest, majanduslikest, sotsiaalsetest ja kultuurilistest muudatustest, mida peame tegema, et kliimamuutuste kõige hullemad tagajärjed ära hoida.

Selle filmi vaatamiseks on vajalik Widevine DRM-toega, uuendatud veebilehitseja, näiteks Firefox, Edge või Chrome (PC/Mac). Film on nähtav Eestis.

Autor:

Serena Davies