ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Jänku-Juss ja puulümpia

(2015)

Kategooria:

Laste multifilm “Jänku-Juss ja Puulümpia” kutsub lapsi tegema heategusid nii keskkonnale kui arengumaade lastele.

Lastekas.ee poolt avalikkustatud animatsioon jutustab Jänku-Jussist, kes osaleb koos klassikaaslastega puude istutamise talgutel. Talgutel teenitud tasu annetatakse Ghana kirjasõbra koolimaksude maksmiseks HeaTeoTööpäeva raames.

Antud episood on juba kolmas MTÜ Mondo ja Lastekas.ee koostööst sündinud multifilm – “Jänku-Jussi šokolaadipäev” ja “Jussi sõber Ghanast” valmisid rohkem kui aasta tagasi ning neid on kokku vaadatud üle 120 000 korra. Multikate eesmärk on tutvustada lastele sobival viisil maailmas toimuvat ning tekitada soov maailma paremaks muuta.

Multifilmi pikkuseks on 4.41 min
Multifilmiga koos on värvivihik, mida saab allalaadida, printida ja kasutada.

Lasteveeb

Eesti