Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Interneti sõdalased

(2017) Miks nii paljud inimesed kasutavad internetti selleks, et kiusata ja ähvardada inimesi?

Kirjeldus

Miks nii paljud inimesed kasutavad internetti selleks, et kiusata ja ähvardada inimesi? 
Rezissöör Kyrre Lien kohtub inimestega, kellel on  tugevad arvamused ja kes veedavad suure osa oma ajast interneti kommentaariumites, kus avaldavad arvamust neile tähtsatel teemadel.  Kohati nende keelekasutus on ka solvav erinevatele osapooltele. Kas need inimesed käituvad samamoodi ka pärismaailmas? 

Tunnis kasutatav visuaalne tööleht asub SIIN

Tänu Erasmus+ vahenditele on seoses selle filmiga valminud pikem käsiraamat, mis on leitav allpool.

Tänu Briti Nõukogu vahenditele, käis Eestis veebruaris 2018 ajakirjanik Jessikka Aro, kes uurib Venemaa trollifarme ja kuidas trollid käituvad küberruumis ja tema kogemusest internetis kiusamisega.
Tema ettekanne on kuulatav inglise keeles SIIN

Lisainfo: https://theinternetwarriors.com

Lisainfo

Aasta

2017

Autor

Kyrre Lien

Formaat

Internetist vaadatav

Subtiitrid

Pikkus

21

Riik

UK

Vanusegrupp

13-16, 16+

Otsing

Sorteeri

Subtiitrid

Vanusegrupp