Näituste ja VR laenutamine on tasuta, kuid transpordi eest hoolitseb ja tasub tellija. Üleandmine ja vastuvõtmine toimub MTÜ Mondo Maailmahariduskeskuses ühiselt kokkulepitud ajal (Telliskivi 60a/5, 10412 Tallinn) või siis vastavalt konkreetsemale kokkuleppele. Transpordi kokku leppimiseks kirjutage: julia@mondo.org.ee

Millist maailma tahame aastaks 2030?

Kategooria:

Kirjeldus

Fotonäitus “Millist maailma tahame aastaks 2030?” toob õpilaste ette tänase maailma reaalsuse ning küsib, mida selles pildis võiks ülejärgmise kümnendi alguseks muuta. Näitusel näeme Eesti fotograafide, ajakirjanike ja dokumentalistide vaateid maailma eri külgedele – Etioopia tänavalastest kuni Nepali maavärinas kannatanud vanamemme ning väljasuremisohus mägigorilladeni. Fotod on koondatud vastavalt ülemaailmselt kokku lepitud 17 kestliku arengu eesmärgile, millega aastaks 2030 loodetakse saavutada keskonnasõbralikum, võrdsem ning hoolivam maailm. Näitus koosneb 18 A2 suuruses fotokapast.

Näitus on valminud projekti “Media4Development” raames, mida rahastavad Euroopa Komisjon ning Eesti Välisministeerium. Näitus ei pruugi väljendada Euroopa Komisjoni vaateid.