Pärast tellimuse esitamist tee ülekanne meie pangakontole. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole: Mondo MTÜ SEB Bank: EE081010220082048012 SWIFT: EEUHEE2X Palun märgi selgituseks “Maailmakooli tellimus” ja tellimuse number. Küsimuste puhul võtke ühendust maailmaharidus@mondo.org.ee.

Fotomapp “Külla Kongo külla!”

Kategooria:

„Külla Kongo külla!“ on tekstidega fotomapp, mis aitab tuua koolitundi maailmahariduslikke vaatenurki. See on lisavahend õpetajale, kes soovib ärgitada meie lapsi mõtisklema ja arutlema nii üleilmsetel kui ka kodustel igapäevateemadel; või õpetajale, kelle sihiks on suunata oma hoolealused märkama ja väärtustama maailma eripalgelisust, oma kaaslasi, keskkonda ja iseend selle keskel.

Mapis on 18 A3-mõõdus fotoplakatit, mis piltlikustavad erinevaid teemasid, millega laps igapäevaelus kokku puutub.

Mapiga on kaasas juhis eesti ja vene keeles.