Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Filmiklipp kliimamuutustest. Greta Thunberg ja George Monbiot.

(2019) Selles lühikeses filmiklipis annavad kliimaaktivist Greta Thunberg ja ajakirjanik George Monbiot ülevaate peamistest kliimamuutustega seotud väljakutsetest ning olulistest muudatustest, mis aitavad üksikisikutel ning kogukondadel kliimamuutuste vastu võidelda.

Keel

inglise